DJ DYGIO

Najlepszy Dj w Częstochowie

DJ DYGIO

DJ wodzirej na studniówki, wesela i imprezy

Referencje

Zapraszam do zapoznania się z referencjami klientów u których dotychczas gościłem.

DJ na imprezy

Impreza w klubie

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Myga za wspaniale przeprowadzoną imprezę integracyjną dla naszej firmy. Pan Marcin to nie tylko mistrz konsolety, ale również utalentowany konferansjer potrafiący porwać ludzi do zabawy.
 
DJ na imprezy

Impreza ślubna

Z radością możemy poinformować, że Pan Marcin Myga prowadził Naszą Imprezę Ślubną, która odbyła się 1 czerwca 2013 roku w restauracji / pizzeri Rondo w Częstochowie.

Cechy, które go charakteryzują to:
  • profesjonalizm
  • spontaniczność
  • elastyczność
  • dużo pozytywnej energii - czyli to wszystko, co powinno cechować DOBREGO DJ'a.

Przede wszystkim zadbał o klimat przyjęcia poprzez odpowiednie oświetlenie, utworzenie minisceny. Na bieżąco dopasowywał repertuar do bawiących się gości, prowadził zabawy i konkursy. Umożliwił wybór piosenek "na życzenie" w trakcie imprezy.

Wszystkim polecamy!

Mariusz i Marta Gajzner, 2.06.2013, Częstochowa

 
DJ na imprezy

Przyjęcie jubileuszowe

Z miłą chęcią chcielibyśmy polecić usługi Pana Marcina, gdyż w bardzo profesjonalny sposób poprowadził nasze przyjęcie jubileuszowe. Wszyscy goście i oczywiście my bardzo dobrze się bawiliśmy, a to tylko dlatego, że zabawa przy odpowiedniej i oryginalnej muzyce jest lepsza od zabawy przy niejednym kiepskim zespole, często udającym granie.

Jeżeli komuś zależy na udanej zabawie, to proszę zgłosić się do Pana Marcin Mygi, bo On zrobi to najlepiej.

Małgorzata i Grzegorz Berent, 12.01.2013, Częstochowa

 
DJ na imprezy

Przyjęcie weselne

Nasi goście byli Tobą zachwyceni, praktycznie wszyscy. Sporo osób pytało skąd wytrzasnęliśmy takiego DJ'a :-) i my sami nie mogliśmy sobie wymarzyć, żeby ktoś nam lepiej zagrał. Także raz jeszcze bardzo bardzo bardzo dziękujemy :-) Z pewnością będziemy Cię polecać dalej :-) no i mam nadzieję, że na jakiejś imprezie jeszcze się spotkamy. Jestem nawet tego pewna :-)

Daria i Marcin, 13.07.2013, Mliówka
 
DJ na imprezy

Impreza dla driftowców

Polecam Marcina na imprezę mega profeska wybawiliśmy się super !!! Następny raz znowu razem !!! Pozdrawiam Bartosz Fasola Kasprzyk
 
DJ na imprezy

Przyjęcie weselne

Chcieliśmy bardzo gorąco podziękować Marcinowi, bo nie pozwoli do siebie mówić na "Pan", za wspaniałą zabawę. Mimo przykrej sytuacji, smutnej wręcz, Marcin wyprowadził nasze wesele na dobrą drogę, za co jesteśmy Mu wdzięczni. Z całego serca i czystym sumieniem możemy polecić Marcina.

Ania i Kamil, 13-14.09.2014, Sala Bankietowa Załęcze Małe
 
DJ na imprezy

Hotel Apart Częstochowa

Wesele dwujęzyczne (polsko-niemieckie). Szukaliśmy DJ'a, który sprosta temu wezwaniu. Marcin sprostał. Wszyscy bawili się wspaniale. Kto by pomyślał, że przyjęcie weselne na zaledwie 30 osób będzie trwało aż do 5-ej rano? :)Dobrze dobrana muzyka i kultura osobista. Polecamy z czystym sumieniem.

Maja i Chris, 25.03.2017, Hotel Apart Częstochowa